Svetainės logotipas

Darbdaviams

Padėsime Jums rasti tinkamiausią sprendimą
Mūsų įmonė International personnel solution, UAB dirba ir aptarnauja įvairias pramonės šakas: pagrindinė įmonės veikla statybos sektorius, metalo apdirbimas, inžineriniai tinklai, santechnika ir vėdinimo sistemos. Atrankas vykdome ir maisto pramonės, aukštos kvalifikacijos specialistų, tekstilės pramonės, žemės ūkio pramonės, miškininkystės, autoservisų, viešbučių paslaugų, slauga, logistika, sezoninis darbas, gamyba, aptarnaujantis personalas ir kita. Pasirinkę bendradarbiauti subrangos sutartimi ar mūsų personalo atrankos sistemą, darbo užmokesčio apskaitą sutaupysite ir tapsite konkurencingesni! Susisiekite su mumis šiandien, kad padidintumėte savo darbo kokybę, sumažintumėte administracinę naštą, gautumėte geriausius ir greitesnius darbuotojų paieškos rezultatus! Mūsų tikslas ir darbas yra suprasti poreikius darbdavių ir darbo ieškančių asmenų, kad suderinti geriausios kompetencijos, įgūdžių ir asmeninių savybių poreikius. Dirbkime, bendradarbiaukime ir aukime kartu jau dabar!

BENDRADARBIAVIMO PRIVALUMAI

Ilgametė patirtis logistikoje

Didelis autoparkas ir patikrintų darbuotojų skaičius

Turite klausimų?

Nedelskite, parašykite mums!
Susisiekti

Ranga subranga

Galime atlikti objekto generalinę rangovo funkciją. International personnel solution visada stengiasi būti patikimu partneriu . Esame pakankamai stiprus suvaldyti tiek didelius visuomeninius objektus, tiek mažesnius – privačius. Mūsų įmonė atlieka daugiau kaip pusę statybos darbų savo jėgomis.

Turite klausimų?

Nedelskite, parašykite mums!
Susisiekti

Lankstumas

Projektai, atitinkantys Jūsų dabartinius verslo poreikius, gali tapti efektyvesni, galime padėti įvykdyti ir didžiausius projektus.

Turite klausimų?

Nedelskite, parašykite mums!
Susisiekti

PASLAUGOS

SUSISIEKITE

Susisiekite su mumis jau šiandien ir papasakokite apie savo tobulą darbuotoją, kurio tikitės iš mūsų.

    Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų patirtį mūsų svetainėje. Naršydami šioje svetainėje sutinkate su mūsų slapukų naudojimu.

    Prisijungti

    Sign Up

    Forgotten Password