Svetainės logotipas

Personalo, darbuotojų administravimas

Turime didelę patirti darbuotojų administravimo klausimais, esame pakankamai stiprūs suvaldyti didelius kiekius darbuotojų, ilgametė patirtis Lietuvoje, bei komandiravimas užsienyje.
Mūsų įmonė International personnel solution, UAB dirba ir aptarnauja įvairias pramonės šakas: metalo apdirbimo, baldų, inžineriniai tinklai, santechnika ir vėdinimo sistemos, maisto pramonė, aukštos kvalifikacijos specialistai, statybos pramonė, tekstilės pramonė, žemės ūkio pramonė, miškininkystės pramonė, autoservisai, viešbučių paslaugos, slauga, logistika, laikinas – sezoninis darbas, gamyba, aptarnaujantis personalas ir kita. Pasirinkę mūsų personalo atrankos sistemą, darbo užmokesčio apskaitą sutaupysite ir tapsite konkurencingesni! Susisiekite su mumis šiandien, kad padidintumėte savo darbo kokybę, sumažintumėte administracinę naštą, gautumėte geriausius ir greitesnius darbuotojų paieškos rezultatus! Mūsų tikslas ir darbas yra suprasti poreikius darbdavių ir darbo ieškančių asmenų, kad suderinti geriausios kompetencijos, įgūdžių ir asmeninių savybių poreikius. Dirbkime, bendradarbiaukime ir aukime kartu jau dabar!

Turite klausimų? Susisiekite

  Darbdaviams

  Padėsime Jums rasti geriausius kandidatus atitinkančius Jūsų poreikius ir reikalavimus Jūsų verslui.

  Darbo skelbimai

  Pateikite savo darbo pasiūlymą
  PASKELBTI
  Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų patirtį mūsų svetainėje. Naršydami šioje svetainėje sutinkate su mūsų slapukų naudojimu.

  Prisijungti

  Sign Up

  Forgotten Password